Thanks to Sponsors and Contributors

GOLD Sponsors (Active Members)

00001, Boris Otter, (CH)
00002, Skyguide SA, (CH)
00003, Irina Otter, (CH)
00004, Jeanine Otter, (CH)
00005, Lionel Burnier, (CH)
00006, Savio Antonio Vogt, INDIA)
00007, Raphaël Salem, (CH)
00008, Christophe Seiler, (CH)
00009, Samy Charfi, (F)
00010, Science Booster, (CH)
00011, Jacques Krieg, (CH)
00012, Bertrand Stämpfli, (CH)
00013, Steve Weber, (CH)
00014, Chris Wadsworth, (CH)
00015, Yannick Eyholzer, (CH)
00016, José Isidoro Garcia, (CH)
00017, Lucas Ballabene, (CH)
00018, F.L. (F)
00019, Lionel Métrailler, (CH)
00020, Yves Mellet, (CH)
00021, Ba Lawaly, (CH)
00022, Pierre-François Pahud, (CH)
00023, Julian Brun, (F)
00024, Franz Soffner, (F)
00025, Jean-Philippe Sangare, (CH)
00026, Thierry Mulenet Vetter, (F)
00027, Glenn Roggeman, (BELGIQUE)
00028, Stefan Odeurs, (BELGIQUE)
00029, Luc Bertels, (BELGIQUE)
00030, Neil Shuttlewood, (ENGLAND)
00031, Grégory Valydon, (CH)
00032, Philippe Boissat, (F)
00033, Daniel Surber, (USA)
00034, Florence Reymond, (CH)
00035, Laurine Barro, (CH)
00036, Régis Sibille, (BELGIQUE)
00037, Valérie Stimac, (ENGLAND)
00038, Claude Nicollier, (CH)
00039, David Haemmerli, (CH)
00040, Jean-François Clervoy, (F)
00041, Tanja Lehmann, (GERMANY)
00042, Emmanuel Borloz, (CH)
00043, Edouard Nottet, (F)
00044, Lionel Métrailler, (CH)
00045, Thierry Blatti, (CH)
00046, C.S. (CH)
00047, Patrick Dayen, (CH)
00048, Ahmed Al Badawi, (EGYPT)
00049, Mindy Howard, (UK)
00050, Nancy Vermeulen, (BELGIUM)
00051, Alyssa Carson, (USA)
00052, Vladimir Pletser, (UK)
00053, Alessandro Di Napoli, (MONACO)
00054, Nikolay Moiseev, (USA)

SILVER Sponsors (Passive Members)

Alain Gery (CH)
Charlie Ruchti, Ecublens (CH)
Diana Glauser, Genève (CH)
Gilbert Veller, Sergy (F)
Martin Kügler, California (USA)
Michel Pecorini, Genève (CH)
Robert Feierbach, Leesburg (USA)

BRONZE Sponsors

Amadeu Cupertino, Pougny (F)
André Schneider, Genève (CH)
Bernard Sanchis, Peron (F)
Cédric Mellet, Ecublens (CH)
Didier Lüthi, Lausanne (CH)
Evangelos Boukas, Genève (CH)
Gary Elkhuizen, Genève (CH)
Gérald Granger, Genève (CH)
Jean-Philippe Fontannaz, Lavigny (CH)
Jimmy Bergamelli (F)
Joëlle Mueller (CH)
Nicolas Wetterwald, La Conversion (CH)
Nikolay Moiseev, Bronx (USA)
Robert Gerbex, Genève (CH)
Stephan Birbaum, Genève (CH)
Steven Bolomey, Chamoson (CH)